Волонтера Лесю Качурову обрано головою тимчасової експертної групи з питань волонтерської діяльності та отримання гуманітарних вантажів


При Громадській раді Головного управління ДФС в Івано-Франківській області створено тимчасову експертну групу з питань волонтерської діяльності та отримання гуманітарних вантажів. Таке рішення прийнято членами дорадчого органу на нещодавньому засіданні, - повідомляє прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Головою тимчасової експертної групи обрано авторитетного громадського діяча, керівника громадської організації «Громадська ініціатива Галичини» Лесю Качурову, яка вже більше року активно допомагає українським бійцям у зоні проведення антитерористичної операції.

Як зазначив представник місцевого осередку ГО «Івано-Франківська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів», заступник голови правління ГО «Громадська ініціатива Галичини» Руслан Іллюк, зважаючи на значний досвід, набутий представниками громадськості щодо ввезення з-за кордону різного роду гуманітарних вантажів та велику кількість прикарпатців, які намагаються допомогти армії, виникла потреба в координації цієї роботи та наданні практичної допомоги спільно з представниками органів ДФС області.

На його переконання робота тимчасової експертної групи також сприятиме унеможливленню зловживань псевдо-волонтерів, які під виглядом допомоги нашим бійцям намагаються ввести в Україну дороговартісні товари, в тому числі автомобілі. «Ми спільно з фіскальною службою зробимо все можливе, щоб в подальшому зазначені автомобілі не «воювали» на теренах західних областей України», - зазначив Руслан Іллюк.

Зі своєї сторони в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Василь Шайда висловив готовність до співпраці в даному напрямку та висловив сподівання, що спільними зусиллями митників і волонтерів вдасться досягти позитивних результатів.4 Червня 2015 p.
©http://briz.if.ua/