Каченята санкціоновані міськрадою. Вітенкові втерли носа?


Атракціон «Каченята» на Вічевому майдані міста Івано-Франківська функціонує законно, з дозволу міської ради.

Про це на нещодавній оперативній нараді у першого заступника міського голови обласного центру розповів начальник управління торгівлі Івано-Франківського міськвиконкому Олег Ганчак.

З його слів, суб’єкт господарювання, який є власником електромобіля «Каченята» виграв аукціон на проведення дрібно-роздрібної торгівлі у центральній частині міста, зокрема, у формі атракціону «електромобілі»

«В 2014 році був проведений аукціон, який стосувався розташування у центральній частині міста і парк Шевченка дрібнороздрібної торгівлі, - зазначив пан Ганчак, - В зв’язку з проведенням аукціону були укладені договори. І в центральній частині, на Вічевому майдані виграв суб’єкт господарювання. Крім того, що на Вічевому  майдані даний суб’єкт виграв аукціон, ще у нас у центральній частині міста на Грушевського біля «Люм’єру» є таке місце і на площі Ринок також електромобілі». Існує також схема дислокації атракціону та його пересування, яку бажаючі можуть переглянути на офіційному сайті міського виконавчого комітету.

Зі слів пана Ганчака, певні претензії до підприємця, зокрема, до електромобіля «Каченята» все ж є. Оскільки, відповідно до вимог Положення про дрібно роздрібну торгівлю довжина електромобіля не повинна перевищувати 2 метри.

«Це мали бути електромобілі, - говорить начальник управління торгівлі, - Форма на рахунок того, що це електромобіль якихось стандартів – він повинен бути не більше двох метрів. Були вимоги звичайно. він в певній мірі перевищує те, що ми хотіли би бачити. Буде проведено рейд… вийдемо, складемо акт і зобов’яжемо відповідно до вимог положення про дрібно роздрібну торгівлю». Крім того, підлеглі Олега Ганчака перевірять також відповідність фактичного маршруту руху «Каченят» розробленій схемі.

Законність функціонування «Каченят» на Вічевому майдані підтвердив також начальник відділу дільничних інспекторів міліції Івано-Франківського міськвідділу УМВС капітан міліції Ігор Полив’яний, який розповів, що співробітники міліції мали бесіду з власником атракціону, в ході якої з’ясували, що той здійснює діяльність з надання послуг атракціону «Каченята» на підставі відповідного договору з міською радою, укладеного до 2016 року.

Нагадаємо, своє обурення засиллям електромобілів у центральній частині міста і, зокрема, функціонуванням електромобіля «Каченята» на одній з оперативних нарад у керівництва міста висловлював секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко.4 Червня 2015 p.
©http://briz.if.ua/