Нове для кадровиків


На підприємстві новий працівник? Необхідно внести коректний запис про роботу в трудовій книжці. А якщо це випускник навчального закладу, тоді хто робить запис про навчання? Ще постає питання, яким чином документально оформити стажування студентів і осіб за направленням служби зайнятості? На всі ці питання має знати відповідь фахівець кадрової служби.
А якщо сумісник переводиться на основне місце роботи, як документально оформити цю процедуру? І чи може працювати особа сумісником, не маючи основного місця роботи? Такі і ще багато схожих проблем щодня лягають на плечі спеціаліста відділу кадрів.
У час глобальної економії коштів не кожне підприємство/організація може дозволити собі тримати в штаті окрему посадову одиницю – кадровика. Відповідно, ці обов’язки переходять на когось іншого: бухгалтера, секретаря, менеджера і т.д.
Як поєднувати такий об’єм роботи і, безумовно, нести серйозну відповідальність? Ніхто не сперечатиметься, що бути фахівцем водночас в кількох напрямках складно. Але це можливо! Тут в нагоді Вам стануть поодинокі статті в Інтернеті з питань, на які Ви шукаєте відповідь, обговорення на форумах, поради таких же розгублених, як і Ви працівників, а також повноцінне навчання ''Кадрове діловодство'', яке найбільше охопить основну та найважливішу базу знань з трудового законодавства, кадрового діловодства, систематизують Ваші знання у цій галузі.

Звертайтесь до "Спілки бухгалтерів Прикарпаття"



2 Червня 2015 p.
©http://briz.if.ua/