В Івано-Франківському мікрорайоні Опришивці відремонтували невеличку вулицю


Ремонту вулиці отця Івана Блавацького, однієї з центральних вулиць мікрорайону Опришівці м. Івано-Франківська, громада домагалася вже давно, але у влади до ремонту цієї вулиці руки не доходили.

Стан вулиці о.І.Блавацького від церкви до ротонди «Христа Спасителя» погіршувався, став просто жахливим. Дорожнє покриття перетворилося на «танкодром», а пішохідна доріжка мала значну ямковість. Водії, бережучи свої авто, порушуючи правила, їхали по пішохідній доріжці біля місцевої школи, тому учням іти до освітнього закладу було небезпечно. Звичайно, батьки хвилювалися за своїх дітей, дорослим також доводилося бути дуже уважними.

"Щоб показати владі, що ремонт вулиці о.І.Блавацького є одним з пріоритетних для громади, довелося роботу громадської приймальні організувати прямо на вулиці, і разом з мешканцями зібрати сотні підписів пішоходів, водіїв, громадян до виконавчої гілки влади з вимогою відремонтувати вулицю, - ділиться практичним досвідом "вибивання" коштів депутат округу, - дДопомогла четверта гілка влади – різні засоби масової інформації, – висвітливши цю проблему. Дослухались! Вулицю відремонтували – подбали про дітей, спокій батьків, громади".21 Травня 2015 p.
©http://briz.if.ua/