Презентація книжки Вікторії Дикобраз «Семантика наших прикрас»


Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують вас на презентацію книжки Вікторії Дикобраз «Семантика наших прикрас», яка відбудеться 13 травня.

Початок — о 19.00.

Вікторія Дикобраз керує рівненською громадською організацією Література.RV, яка робить літературні заходи. Але з виходом дебютної збірки під назвою «Семантика наших прикрас» Вікторія заявляє про себе як поетеса.

Книжка стала своєрідним зібранням символів і знаків, які зіграли певну роль у житті Вікторії, які змальовують її вірші, доповнюють або підкреслюють їх. Чорний із жовтим у колористиці, зумисна відсутність нумерації сторінок, візуально подібна до словникової типографіка – це те, що кидається в очі при розгляданні «Семантики…».

Алекс Корчевскі (Олександра Корчевська) – дизайнер збірки – розповідає: «Спільні проекти дизайнерів та поетів не є рідкістю, та все ж, зазвичай у них не надається належної уваги розвороту та окремій сторінці, а також її ідейному наповненню. Тому для нас так важливо було попрацювати над словом і образом водночас».

«Прикраси» в назві поетичної збірки – це деталі, підібрані переважно на дорозі чи по дорозі кудись, заховані; ті, що досі шукають собі пару, або вже її знайшли. Це уламки, на яких будується хиткий світ поетки та які вона вивчає іноді через цікавість, а іноді – через неможливість підібрати для них назви.

Книжка містить 63 вірші, переважно написані 2014-го року. Кожен текст має супровід: назву, дату, ретельно підібраний коментар. Тексти органічно вписані в оформлення книжки.

***

Адреса Книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,

5-ий поверх.

Вхід вільний.7 Травня 2015 p.
©http://briz.if.ua/