Де сьогодні люблять відпочивати прикарпатці


Єгипет залишається найпопулярнішим місцем закордонного відпочинку прикарпатців. Принаймні зараз – у квітні-травні, - стверджує фінансовий директор туристичної фірми «Довіра ІФ» Тетяна Слободян, яка поділилася своїми спостереженнями під час чат-конеренції на БРІЗі.

«В цей період - а саме квітень-травень в першу чергу напопулярнішим залишається відпочинок в Єгипті. - зазначила вона, - Також прикарпатці обирають ОАЕ та екзотичну Шрі-Ланку».

Крім того, зі слів пані Слободян, до вподоби мешканцям Івано-Франківщини короткі автобусні тури до Європи, як-от: вік-енд у Будапещті чи Братиславі, Празі чи Відні. Влітку традиційно популярними також є автобусні тури до Болгарії. «На літній період дуже приємно здивувала цінами Іспанія та Португалія, - додає фіндиректор компанії «Довіра ІФ», - ці напрямки ще не зовсім активно освоюють жителі Івано-Франківська, але вже починають цікавитись».

Останнім часом також стали популярними тури по Україні, що є дешево і патріотично.«В нас є хороші та цікаві тури до Закарпаття, "Синевірський розгуляй" - тур наших партнерів, лікування на курортах - Моршин, Трускавець, тощо», - навдить приклади таких пропозицій від «Довіра ІФ» Тетяна Слободян.22 Квітня 2015 p.
©http://briz.if.ua/