Нове покоління: натхненні образами та літерами


Нове покоління: натхненні образами та літерами – виставка студентських робіт спеціалізації «Графічний дизайн», кафедри дизайну і теорії мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Приурочена до 75-річчя університету.

Відкриття виставки 16 квітня о 15-00 год. у виставковому залі Музею мистецтв Прикарпаття.

Нове покоління української молоді не виховували на прикладах комуністичних героїв. Вони не носили на грудях ні червоних галстуків, ні ленінських значків, а після проголошення Україною незалежності росли в інших умовах, ніж їхні батьки. Більшість з них переконана, що чого б не захотіла людина, в її силах досягти поставленої мети, адже головне, щоб було бажання, натхнення й щоденна праця над собою.

Нове покоління дизайнерів вже не уявляє собі ескізування без комп’ютерних програм, спілкування з друзями без Інтернету та гаджетів, у їхньому житті і творчості відсутні інформаційні, ідеологічні та територіальні обмеження. Накреслити горизонти творчих здобутків  «нового покоління» студентів спеціалізації «Графічний дизайн» за два останні роки й намагатиметься виставка «Нове покоління: натхненні образами та літерами».

Спеціалізація існує лише з 2006 року, однак потреба у таких фахівцях з кожним роком збільшується, бо важко  зараз знайти  сферу життя, де б графічний дизайн не був задіяний. Нагадаємо, що це вже третя виставка спеціалізації графічний дизайн.

На виставці студентських робіт представлені роботи з різних навчальних дисциплін, які викладають доценти Бабій Надія Петрівна та Дундяк Ірина Миколаївна. Слід наголосити, що більшість представлених робіт є навчальними завданнями та дипломними роботами студентів спеціалізації «Графічний дизайн» кафедри дизайну і теорії мистецтва ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», однак демонструють неабиякий творчий потенціал. Глядачі можуть на власні очі прослідкувати  творче і професійне зростання  як студентства зокрема, так сучасного українського графічного дизайну загалом, адже експонуються навчальні завдання починаючи з першого курсу і до дипломного проектування. І ці роботи - лише початок, бо кожен фестиваль, виставка, випущений каталог демонструють творче і професійне зростання  як студентства кафедри дизайну і теорії мистетцва зокрема, так сучасного українського графічного дизайну загалом.



7 Квітня 2015 p.
©http://briz.if.ua/