Автомат, карабіни, гвинтівки, пістолети... - це ще не повний перелік підпільного арсеналу на Прикарпатті


Такі злочини виявили та задокументували працівники прикарпатської міліції під час цільової оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка».

«Цей напрямок діяльності є одним з пріоритетних у щоденній роботі правоохоронців краю, - зазначає заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Володимир Марчук. – Правоохоронці Прикарпаття наразі вживають додаткових заходів, щоб не допустити дестабілізації обстановки в регіоні через неконтрольований обіг зброї, вибухівки та набоїв, працюють на попередження налагодження та перекриття каналів їх надходження на територію області. Як результат – упродовж останнього місяця зареєстровано 21 кримінальне правопорушення цієї категорії. За 19 з них підозрюваним вже оголошено про підозру у вчиненні злочину.»

В ході проведення цільової операції загалом вилучено автомат, два карабіни, три гвинтівки, три пістолети, два обрізи мисливських рушниць, чотири одиниці саморобної зброї, майже тисячу набоїв різного калібру та 13 гранат. У кожному з зафіксованих випадків працівники міліції встановлюють походження зброї і боєприпасів та мету, з якою їх зберігали.11 Березня 2015 p.
©http://briz.if.ua/