Машини в Івано-Франківську обкрадала 44-річна жінка


Ця городянка уже й раніше вступала у протиріччя з Законом, була раніше судима за вчинення наркозлочинів. На сьогодні в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України жінку затримано за підозрою у скоєнні вчинення майнових злочинів – крадіжок майна з автомобілів.

Цього разу жертвою лиходійки, міг стати власник «Жигулів». З його автомобіля, залишеного у дворі власного будинку, жінка намагалася поцупити магнітолу. Свідченням цьому є те, що міліціонери Івано-Франківського міськвідділу внутрішніх справ затримали її у чужому автомобілі із металевими ножицями, рукавицями та обрізаною проводкою магнітоли у руках. Водночас у міліціонерів достатньо доказів вважати, що ця панянка причетна й до інших аналогічних злочинів. Зокрема, не так давно вона «обчистила» і інший автомобіль в одному із спальних районів Івано-Франківська.

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Підозрюваній загрожує опинитися у місцях позбавлення волі за вчинення кримінальних правопорушень – крадіжки. Триває слідство.21 Січня 2015 p.
©http://briz.if.ua/