Військова прокуратура Західного регіону України проводить досудове розслідування за фактом умисного вбивства офіцером солдата


Військова прокуратура Луцького гарнізону внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості та почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства військовослужбовця військової частини у м. Володимир-Волинському за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 1 ст. 408 (дезертирство) Кримінального кодексу України.
18 листопада 2014 року близько 20 години старший лейтенант військової частини А2331 командир танкового взводу Р., перебуваючи на території частини, під час словесної суперечки, яка виникла, за попередніми даними, на ґрунті особистих неприязних відносин, умисно наніс удар ножем в грудну клітину солдату К., заподіявши смерть останньому, після чого офіцер самовільно залишив територію військової частини.
На даний час вживаються заходи щодо встановлення місця перебування підозрюваного.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за процесуального керівництва групи військових прокурорів на чолі із виконувачем обов’язків військового прокурора Луцького гарнізону Західного регіону України.
 19 Листопада 2014 p.
©http://briz.if.ua/