На Івано-Франківщині замайоріли синьо-жовті прапори над кожним відділенням ПриватБанку


В Івано-Франківській області ПриватБанк цієї, на диво, теплої осені додав фарб, встановивши державні синьо-жовті прапори на кожному відділенні.

“Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді будуть зміни, - процитував Святослава Вакарчука керуючий Івано-Франківською філією ПриватБанку Ігор Кочкодан. - Ми намагаємось змінити свідоме ставлення наших клієнтів до рідного краю. Нагадати всім поколінням, що Україна - це не просто клаптик землі на мапі світу, а могутня та волелюбна держава, про що свідчить наша історія. Це в Україні, а саме в Рахові - географічний центр Європи. Тому кожен сам в собі має зробити зміни, щоб Україна зажила по-новому”. 

Не тільки прапори та банерні сітки на фасадах приміщень прикрашають відділення ПриватБанку державною символікою, а й унікальні платіжні картки з патріотичним дизайном для всіх, хто любить Україну, які можна замовити як у будь-якому відідленні, так і на сайті банку. На сьогодні картки з патріотичним дизайном безкоштовно оформили майже 1000 івано-франківців.

В Івано-Франківській області працює близько 400 терміналів самообслуговування, 207 банкоматів і 76 банківських відділень, розміщених в найбільш зручних для клієнтів місцях. Ознайомитися з адресами відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів)

Тетяна Задер13 Листопада 2014 p.
©http://briz.if.ua/