Як подяку за висловлену довіру, кандидат-переможець розпочав ремонт дороги на окрузі


Минулого тижня мешканці Стопчатова та сусідніх сіл перекрили трасу державного значення. Мешканцям просто увірвався терпець - дорогу в селі не ремонтували останні три роки. Мешканці зверталися у різні інстанції – результату не було.

Люди нарікають, що дорогу в селі не ремонтували понад три роки. Кажуть, зверталися у різні інстанції – але результату жодного. Тепер увірвався терпець – перекрили дорогу, щоб на людей звернули увагу.

Кажуть, що від звернень уже перейшли до більш рішучих дій. «Доки не приїде представник з облавтодору, адміністрація району та області і не пообіцяють початок ремонтних робіт з понеділка, ми не розійдемося», - сказав Олександр Яворський, мешканець Стопчатова.

Підтримав громаду та долучився до перекриття траси штаб кандидата в народні депутати  по 89-му виборчому округу Юрія Солов’я.

«Люди уже неодноразово попереджали і районну, і обласну владу про те, що буде відбуватися така акція, проте не було жодної реакції», - сказав під час акції протесту щодо необхідності ремонту дороги керівник штабу Роман Соловей.

В результаті громада таки добилася свого.  Вже з початку тижня облавтодор розпочав ремонтні роботи повним ходом. Планують ремонтувати і на інших участках автошляхів округу.

Питання по Стопчатову Юрій Соловей тримає на особистому контролі.28 Жовтня 2014 p.
©http://briz.if.ua/