У Івано-Фракнівську визначено переможців I етапу Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей – 2012"


Цьогоріч Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей” є ювілейним. Йому виповнюється 10 років. За цей час конкурс набув широкої популярності серед учнівської молоді. Проведення такого заходу дає можливість фахівцям податкової служби виявити рівень розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків у житті громадян, суспільства, держави.

Юні таланти Івано-Франківська стали активними учасниками і у цьому році, та розкрили своє бачення про податки. Загалом до міської ДПІ було представлено 61 творчу роботу. За підсумками конкурсу присвоєно 13 призових місць у конкурсі малюнка, 7 місць - у конкурсі творів декоративно-прикладного мистецтва та 6 – у літературному конкурсі.

Роботи, що посіли перші місця у різних жанрах передано до ДПС в Івано-Франківській області для участі у другому етапі конкурсу. Це зокрема, роботи наступних переможців:

у віковій категорії 9-11 років:

- учениці міської дитячої екологічної станції – Васильків Марти (вона здобула перші місця в художньому та декоративно-прикладному жанрах);

- учениці спеціалізованої школи №5 – Гаркот Софії (перше місце у літературному жанрі);

у віковій категорії 12-15 років:

- учениці спеціалізованої школи №5 – Скригунець Софії (перше місце в художньому жанрі);

- учня міської дитячої екологічної станції – Михайловського Євгена (перше місце у декоративно-прикладному жанрі);

- учениці спеціалізованої школи №5 – Шпук Уляни (перше місце у літературному жанрі).

Оцінювало творчі роботи маленьких митців компетентне журі, до складу якого увійшли представники освітянської галузі, засобів масової інформації та працівники податкової служби. Усі переможці будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.10 Травня 2012 p.
©http://briz.if.ua/