Енергетики вирушають у школи


Волонтери ПАТ «Прикарпаттяобленерго» вирушають у школи Івано-Франківська та області для того, щоб розповісти дітям про правила електробезпеки. 

Працівники компанії відвідають кожну школу на Прикарпатті та проведуть інтерактивні заняття для дітей різного віку. Головний акцент традиційно буде робитися на найменших діток – початкові класи.

Програма пізнавальних уроків складена таким чином, щоб максимально легко, у доступній формі, донести до дітей ті елементарні правила електричної безпеки, які у майбутньому можуть врятувати їм життя та здоров’я.

Крім уроків у школах, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розпочинає сезон традиційних екскурсій на територію підприємства. Екскурсійна програма розроблена для дітей різного віку від найменших – до найстарших. Під час відвідин компанії діти можуть ознайомитися з роботою обленерго та його виробничих підрозділів, дізнатися напряму від професійних енергетиків про специфіку енергетичної справи та відвідати музей енергопостачальної компанії.

Зазначимо, що свою просвітницьку діяльність з популяризації безпечного поводження з електричними приладами та обладнанням обленерго проводить уже декілька років. Завдяки активній участі енергетиків-волонтерів, щорічно до акції залучається близько 700 шкіл.

«Ми постійно шукаємо нові способи зацікавлення дітей у безпечному поводженні з електроенергією та електроприладами, - зазначають у ПАТ «Прикарпаттяобленерго». – Цього року ми підготували приємні сюрпризи – кольорові інформативні розклади уроків та корисну поліграфію з цікавими завданнями. Ми робили, робимо і продовжуватимемо робити все для того, щоб зберегти дітям здоров’я і життя».18 Вересня 2014 p.
©http://briz.if.ua/