Прикарпатці отримали більше 2 тисяч довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету


Як повідомили у секторі обслуговування платників Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області, з початку року в Центрах обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях, видано 2071 довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Фахівці ГУ нагадують, щоб отримати довідку про відсутність заборгованості, платник має подати заяву за основним місцем обліку. В заяві необхідно зазначити підставу для отримання зазначеної адміністративної послуги та назву підприємства (установи, організації), до якого (якої) платник подаватиме Довідку.

Органи доходів і зборів видають довідку (або відмовляють у її видачі) протягом 5 робочих днів з дня надходження заяви.

Слід зазначити, що Довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів можна отримати через сервіс «Електронний кабінет платника». У цьому випадку платник надсилає заяву до ДПІ за основним місцем обліку, підписану електронним цифровим підписом. Після опрацювання заяви, сформований документ (Довідка або Відмова) в 5-дений термін автоматично надсилається платнику в його «Електронний кабінет».2 Вересня 2014 p.
©http://briz.if.ua/