Івано-Франківська митниця спрямувала до бюджету більше 680 млн. гривень


За січень-липень 2014 року Івано-Франківська митниця Міндоходів перерахувала до Державного бюджету України 684,4 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження митних платежів збільшилися на 154 млн. грн. або 29 відсотків. Левову частку надходжень становить податок на додану вартість - 595,4 млн. гривень. Окрім цього, сплачено понад 61 млн. грн. ввізного мита, 7,4 млн. грн. акцизного податку, 19,8 млн. грн. податку з утилізації транспортних засобів та 470 тис. грн. плати за митне оформлення.

Фахівці митниці зазначають, що з початку року спостерігається тенденція збільшення експортних та імпортних операцій. Загальний товарообіг в Івано-Франківській області за сім місяців поточного року становив 620 мільйонів доларів США, що на 56,4 мільйони доларів або 10 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Керівництвом митниці постійно вживається комплекс заходів зі створення сприятливих умов для ведення бізнесу суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, усунення необґрунтованих затримок при здійсненні митних формальностей та виключення корупційних складових.15 Серпня 2014 p.
©http://briz.if.ua/