10 серпня в Долині буде обмеження рух


В неділю 10 серпня 2014 р. в зв’язку з відзначенням 100-річчя з Дня народження видатних уродженців міста Долини Кардинала Мирослава (Івана) Любачівського та Омеляна Антоновича в храмі Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Шептицького, стара частина міста) буде відбуватись Архієрейська Літургія за участі Глави УКГЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука).

Урочиста зустріч Патріарха розпочнеться о 10:30 год.

Початок Літургії об 11:00 год.

З міркувань безпеки в неділю з 07:00 год. і до завершення Літургії буде обмежено рух автомобільного транспорту по вул. Шептицького від повороту на вул. Пачовського до повороту на вул. Оболонська. Паркування приватного транспорту буде дозволено на обмеженій кількості доріг по вул. Оболонська, Франка, Пачовського і частково Шептицького. Кількість місць для паркування є дуже обмеженою. Враховуючи це,дорожній рух в усій старій частині міста буде сильно ускладненим.

Тому, просимо всіх по можливості, для уникнення незручностей, в неділю 10 серпня обмежити поїздки приватним автотранспортом по місту, особливо в його старій частині.

Закликаємо користуватись послугами громадського транспорту, кінцева зупинка якого в старій частині міста буде на площі біля Вічного вогню.
 Також для всіх бажаючих потрапити в стару частину міста на Літургію в неділю 10 серпня о 10:00 год. з проспекту Незалежності (біля Народного дому «Просвіта») відправлятимуться безкоштовні автобуси.

Цими ж автобусами, які будуть припарковані вздовж вул. Шептицького в районі ТСОУ, після завершення Літургії і освячення пам’ятника Кардиналу Любачівському (орієнтовно 13:30 год.) можна буде дістатись нової частини міста (кінцева зупинка – початок вул. Грушевського).7 Серпня 2014 p.
©http://briz.if.ua/