Комісія дозволила встановити знак ЦНАП


Під головуванням заступника міського голови м. Івано-Франківська Руслана Гайди відбулося засідання комісії з питань безпеки дорожнього руху та влаштування об’єктів транспортної інфраструктури.

На засіданні комісії розглядалися подання КП «Муніципальна інспекція з благоустрою» на видачу дозволів для проведення розкопок проїзних частин вулиць для прокладання інженерних комунікацій та будівництва, питання організації та безпеки дорожнього руху.

Відповідно до звернення «Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська» прийнято рішення дозволити встановити вказівники «Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська», вул.Незалежності, 9, тел.75-01-19 на прилеглих вулицях: Гетьмана Мазепи, Галицька, Грушевського, Незалежності, Січових Стрільців, Сотника Мартинця а також в місцях паркування автомобілів неподалік ЦНАПу (вул.Галицька,Сотника Мртинця).

Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку доручено розробити схему руху із встановленням перильних огороджень на вул.Г.Мазепи та погодити з ВДАІ МВ УМВС.

На засіданні комісії з питань безпеки дорожнього руху та влаштування об’єктів транспортної інфраструктури розглянуто ряд інших питань з організації та безпеки дорожнього руху.7 Серпня 2014 p.
©http://briz.if.ua/