Рятувальники організували екскурсію в музей «Писанка» для людей які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції


Працівники Управління ДСНС в області для того, щоб урізноманітнити вимушене перебування на Івано-Франківшині і відволікти від сумних думок про рідних та близьких, які перебувають вдома у зоні бойових дій, організували для людей, які проживають у готелі «Бандерштадт» в Івано-Франківську екскурсію до столиці Покуття – Коломиї. Понад два десятки людей – переважно жінки та діти – автобусом Управління ДСНС в області вирушили до мальовничого міста на березі ріки Прут.

Вони завітали до Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського. В ньому ознайомилися з видами традиційного народного мистецтва гуцулів та покутян, починаючи з XVII століття до теперішнього часу. З цікавістю люди оглянули витвори народних умільців з дерева, металу та шкіри, гончарство, декоративне ткання, килимарство, вишивка та одяг, велике враження справив на них інтер’єр гуцульської хати та гуцульські меблі.

Екскурсія ще однією перлиною Коломиї – музеєм «Писанка» була не менш захопливою та цікавою, адже колекція музею налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії. Деякі експонати були виготовлені ще на межі ХІХ-ХХ століть, тож таке розмаїття справило на гостей належне враження. По закінченні екскурсії, гості придбали сувеніри і сфотографувалися на згадку. Також вони поблукали затишними та мальовничими вуличками Коломиї, відвідали визначні місця.

Дорогою до Івано-Франківська люди ділилися враженнями про побачене, і дякували рятувальникам за цікаве і змістовне дозвілля. У свою чергу, працівники Управління ДСНС в області і далі робитимуть все можливе, щоб допомогти людям, які волею долі опинилися далеко від рідних домівок у цей непростий час. Тож, судячи з усього, на переселенців з Луганщини та Донеччини чекає ще не одна цікава мандрівка мальовничим Прикарпаття, землею, яка стала для них другим домом.



18 Липня 2014 p.
©http://briz.if.ua/