Обласна влада реагує на проблеми, озвучені сільськими та селищними головами


У п’ятницю, 20 липня, в облдержадміністрації відбудеться нарада з розгляду проблемних питань, озвучених на розширеній нараді представниками асоціації сільських і селищних голів Прикарпаття. Захід буде проведено за участю керівників правоохоронних органів краю та головного управління Держземагентства в області, яким адресувалося найбільше звернень.

«Людей найчастіше цікавлять земельні питання, вирішення значної частини яких можливе у зв’язку з проведенням реформи органів місцевого самоврядування, – наголосив голова облдержадміністрації Андрій Троценко, повідомляючи про проведення наради. – У пакеті змін до Конституції України стоятиме питання про ліквідацію Агентства земельних ресурсів, центрального органу виконавчої влади. Його функції передадуть до органів місцевого самоврядування. Створять земельні відділи, які будуть підпорядковані голові облвиконкому чи райвиконкому».

Таким чином, зауважує Андрій Троценко, нівелюється корупційна складова, яка може мати місце наразі. За словами голови облдержадміністрації, це стосуватиметься й інших сфер діяльності на місцевих рівнях. 19 Червня 2014 p.
©http://briz.if.ua/