Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького очолив Андрій Луцький


В Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулось представлення трудовому колективу нового очільника. Після раптової смерті засновника і першого ректора вишу, професора, д.ю.н., академіка о. Івана Луцького його справу продовжить син, кандидат юридичних наук, доцент, член-кореспондент УАН Андрій Луцький.

Пріоритетними у роботі Івана Михайловича були високий рівень навчально-виховного процесу, високопрофесійні кадри, розширення науково-дослідної та матеріально-технічної бази університету. Особистий підхід до вирішення робочих питань, відкритість для професорсько-викладацького складу і студентства були визначальними рисами першого ректора університету. Ключовими вони залишаться і у роботі Андрія Івановича: «Я, як справжній син свого батька, намагатимусь докладати всіх зусиль, для того щоби гідно продовжити його справу, - сказав на зустрічі із трудовим колективом А. Луцький, - я працюватиму над розвитком університету, запровадженням нових сучасних технологій, та підтримки високого авторитету і визнання нашого університету на Прикарпатті, в Україні загалом та за її межами».

___________

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який динамічно розвивається та прямує до класичного університету європейського типу.
За період діяльності Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та Коледж університету закінчили понад 20 тис. студентів.
Випускники отримують дипломи державного зразка за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр». Навчально-виховний процес в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького забезпечують понад 200 провідних науковців, серед яких 15 докторів наук.

До структури Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького входять:
- юридичний факультет,
- факультет архітектури та будівництва,
- економічний факультет;
- коледж університету;
- науково-дослідний інститут.

ВНЗ видає два фахові наукові видання з юридичних та економічних наук і науково-популярну всеукраїнську газету.

Навчання фахівців здійснюється за наступними напрямами підготовки (спеціальностями):
- правознавство;
- архітектура (містобудування);
- будівництво (промислове та цивільне будівництво;
- дизайн;
- богослов'я (теологія Греко-Католицької конфесії);
- облік і аудит;
- фінанси і кредит;
- управління персоналом та економіка праці;
- реклама та зв'язки з громадськістю (за видами діяльності);
- програмна інженерія.



18 Червня 2014 p.
©http://briz.if.ua/