На Прикарпатті до бюджету надійшло майже 1,3 мільйона гривень ЄСВ


За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області з початку року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Прикарпаття спрямували до бюджету 1294,5 тис. гривень ЄСВ.

«Виконання зобов’язань зі сплати єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування – це, перш за все, своєчасні пенсії та соціальні гарантії, зокрема, захист на випадок безробіття та від нещасних випадків й професійних захворювань, а також тимчасової втрати працездатності», - зазначила начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, ЄСВ та майнових податків ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області Ірина Кучер.

На сьогодні на Прикарпатті щомісячно подають звіти та сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування більше 15 тисяч платників, з них 14,2 тисячі - в електронному вигляді.

Нагадуємо: звітність з ЄСВ зручно подавати в електронному вигляді. Для цього потрібно скористатися електронним цифровим підписом, який видають у пунктах у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів, які розміщені у приміщеннях Центрів обслуговування платників при ДПІ в м.Івано-Франківську, Калуській та Коломийській ОДПІ. Також про електронне звітування можна дізнатися на інформаційному порталі Міністерства доходів і зборів України, також там розміщено безкоштовне програмне забезпечення.12 Червня 2014 p.
©http://briz.if.ua/