Діти-сироти Городенківщини отримали гроші


Городенківський декан УГКЦ о.-м. Ігор Левицький вручив по двісті гривень 55 дітям-сиротам краю. Одинадцять тисяч гривень для цієї доброчинної справи пожертвували парафіяни Городенківської міської церкви Успення Пресвятої Богородиці. Передбачалося, що за ці гроші буде організовано літній відпочинок. Але, зважаючи на складну політичну ситуацію на півдні країни, везти дітей до моря небезпечно. Тож вирішили роздати ці кошти малечі саме в час святкування Зіслання Святого Духа.
О. Ігор повідомив, що списки з контактним телефонами опікунів дітей-сиріт невдовзі будуть розміщені на дошці оголошень церкви. Це для того, щоб усі охочі могли зателефонувати й довідатися, що діти дійсно отримали благодійні кошти. Така прозорість сприяє ще більшій довірі меценатів до церкви.
Урочистий захід проходив. Керівник району Василь Мельничук та заступник із гуманітарних питань Степан Михайлюк привітали дітей-сиріт та їхніх опікунів, а також щиро подякували всім жертводавцям, які відгукуються на благодійні справи.

Людмила СТРАЖНИК для БРІЗ11 Червня 2014 p.
©http://briz.if.ua/