70% мереж СТЕК у незадовільному стані


Про підсумки проведення опалювального сезону під час оперативної наради розповів директор компанії «СТЕК» Анатолій Максименко.

На балансі компанії знаходиться котельня на вулиці Індустріальній та прилеглі до неї теплові мережі протяжністю 24,7 кілометри.

Як розповів Анатолій Максименко у порівнянні з попереднім опалювальним сезоном, цей пройшов для компанії значно краще. Зокрема, вдалося скоротити втрати теплової енергії на 20%.

Не обійшлося цього року і без аварій, які залишили частину будинків без тепла. За словами керівника «СТЕКУ» станом на сьогодні вже поміняно 110 метрів магістральної труби із запланованих 170, але 70 % мереж досі знаходяться у незадовільному стані.

«За цей опалювальний сезон у нас виникло 18 аварійних ситуацій. У підготовчий період на цей опалювальний сезон ми плануємо провести реконструкцію магістральних мереж загальною протяжністю 1400 метрів погонних, що становить 5,7 % від загальної протяжності мереж», – сказав Анатолій Максименко.

Станом на перше травня споживачати «СТЕКу» є 10 тисяч населення та 181 юридична особа, заборгованість населення за надані послуги складає 3 мільйони 885 тисяч гривень, є проблеми з розрахунками і бюджетних установ, які заборгували 7 мільйонів 262 тисячі.

Джерело: Домівка14 Травня 2014 p.
©http://briz.if.ua/