Проведено круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню охорони праці


24 квітня 2014 року під керівництвом заступника голови Галицької райдержадміністрації Богдана Мазурика відбувся круглий стіл на тему: «Безпека праці та здоров'я під час використання хімічних речовин на виробництві», присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

Захід проходив за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання.

Розпочав круглий стіл Богдан Мазурик, який розповів про стан справ та окреслив низку проблемних питань у сфері охорони праці в Галицькому районі. Окремо доповідач наголосив на важливості дотримання та виконання Закону України «Про охорону праці» на підприємствах.

Учасники круглого столу обговорили заходи, які вживаються Фондом соціального страхування щодо профілактики професійних захворювань та запобігання нещасним випадкам на виробництві; важливість профілактики виробничого травматизму та інше.

Підсумовуючи результати проведеного круглого столу, присутні зійшлись на думці, що найважливіше запобігти трагедії за допомогиою вчасної профілактики, ніж усунути її наслідки.25 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/