В Івано-Франківську - квартирний ажіотаж


Експерти аналітичного центру «Благо» досліджували питання зростання попиту на квартири в новобудовах у березні-квітні 2014 року.

Нестабільна політична ситуація в Україні, курсові коливання, незрозуміла ситуація в банківській сфері – все це вплинуло на різні погляди населення України з приводу інвестування заощаджень.

За даними експертів у березні-квітні 2014 року українці активно купували нерухомість, саме квартири у новобудовах Івано-Франківська дуже цікавили покупців.

На первинному ринку нерухомості ціни за квадратні метри залишаються стабільними в гривневому еквіваленті, а у валютному еквіваленті ціни на первинному ринку просіли більше, ніж на 30%. Ціни на житло вторинної нерухомості не змінились і надалі визначаються у валюті.

На питання «Чи варто зараз вкладати гривні в нерухомість?» власники банківських депозитів відповідають «Так, варто у щось реальне вкладати», адже гроші знецінюються…

Забудовники ж активно надають знижки за повністю оплачену вартість квартири і звичайно пропонують спеціальні пропозиції щодо розтермінування платежів, як наприклад пропонує компанія «Благо» для придбання квартири у житловому масиві «Паркова Алея».

Експерти прогнозують, що якщо ж така активність на первинному ринку нерухомості буде продовжуватись, то до кінця травня вибір пропозицій буде суттєво обмежений.23 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/