Пропіарившись на сепаратистах, "Приватбанк" взявся за дітей


Чергове заняття Івано-Франківської БізнесШколи ЮніорБанку відбулося у загальноосвітній школі I-III ступенів №7.

Вже стало традицією працівників освіти звертатися за допомогою до банкірів щодо проведення спільних уроків на економічну та фінансову тематики. Не стало винятком і прохання колишньої вчительки Ганни Петрівни Кенюх, яка вже 40 років працює в освіті, запросити свою ученицю, золоту медалістку, Лесю Білан, яка вже понад 10 років праціє в ПриватБанку, щоб провести урок економіки для учнів випускних класів.

“Діти були дуже здивовані, коли дізнались, що живуть в багатій державі, бо з’ясували як і скільки їхні батьки відраховують податків в державну казну. Інше питання - де ті кошті? - Ділиться емоціями Леся Білан, керуюча Івано-Франківським відділенням №2. - Учні вияснили для себе, як Україна опинилась в економічній кризі, і яким чином можна вивести країну з неї. Я сподіваюсь, що випускники донесуть набуту інформацію до своїх батьків”.

Дуже уважно учні поставились до теми кредитів та депозитів. Дізнались, на що треба звертати увагу при виборі банку для вкладу, що таке “Фонд гарантування вкладів”, що не можна “вестись” на дуже високі відсоткові ставки по депозитах, як правильно аналізувати свпіввідношення депозитів до кредитів, до чого приводять “завищєні” ставки по депозитах на прикладі іншіх банків, що збанкрутували, як не потрапити на кредитні хитрощі від “мудрих” банків, як правильно порахувати відсоток по кредиту і т.ін.

“Випускники дізнались багато того, що вчитель-теоретик не розкаже на уроці, як банкір-практик, - підвела підсумок Ганна Кенюк, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗШ I-III ступенів №7, - але радує той факт, що діти трохи переключились з віртуального спілкування на реальне доросле життя, що вони прониклись проблемами держави, громадянами якої вони є. Дізналися, що таке “відкати”, як працює ця система на державному рівні і як з нею боротися, бо хочуть будувати своє майбутне в економічно-багатій країні не тільки за кількісттю податків, а й за розвитком життя”.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Тетяна Задер



18 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/