В Івано-Франківську говорили про роль молодіжного лідерства і волонтерства у справі популяризації здорового способу життя


Відбувся обласний навчальний семінар-практикум для молоді «Молодіжне лідерство та волонтерство як важливі чинники популяризації здорового способу життя», який організував відділ молодіжної політики управління сім’ї і молоді департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Учасники заходу підкреслювали: в теперішній час, коли перед суспільством постали значні гуманітарні виклики, а держава намагається подолати фінансову кризу, роль волонтерства, у якому найбільш активною є саме молодь, суттєво зросла. Суспільний запит на волонтерську діяльність відчутний у багатьох сферах. Вона необхідна для надання допомоги біженцям з Криму та південно-східної України, формування волонтерського корпусу допомоги під час надзвичайних ситуацій, забезпечення потреб соціально незахищених людей. Що таке волонтерство, як до нього долучитися, які волонтерські рухи є на Прикарпатті і на якій нормативній базі вони діють – на ці питання намагалися дати відповідь організатори семінару.

На семінарі виступили керівники департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, школи волонтерів обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, представники ГО «Пласту», «Молодої Просвіти», «Патріот України», волонтерського руху Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника та інших вищих навчальних закладів Івано-Франківська.

В дружній, теплій атмосфері обговорили сьогоднішню діяльність, корисний досвід і перспективи молодіжного волонтерства на Прикарпатті.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації14 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/