Правова освіта – один з кроків до ефективного розвитку країни


В облдержадміністрації відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
Розглядалися питання щодо правових аспектів законодавства про вибори, правоосвітньої діяльності та порядку реєстрації громадських організацій, нововведень у законах про реєстрацію засобів масової інформації.

Йшлося також про організацію виборчого процесу в області загалом і місті Івано-Франківську зокрема. Зазначалося: на Прикарпатті відповідно до постанови Центральної виборчої комісії діятиме окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №83. На сьогодні вже визначено її склад. Голова комісії – Назар Дутко.

В Івано-Франківську функціонуватиме 109 виборчих дільниць, 14 з яких – спеціальні.

Учасники засідання наголошували на важливості правової освіти у сучасних умовах та її позитивного впливу на загальний розвиток країни.

«Крок до правової освіти значно полегшив би шлях до добробуту нашої країни, її ефективного розвитку, - таке переконання висловив, виступаючи на засіданні, радник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. – Основи правової освіти потрібно впроваджувати в усіх сферах життя, починаючи з школи».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації9 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/