Шановні громадяни Івано-Франківської області!


Захищаючи нашу гідність і волю, герої «Небесної сотні» віддали життя за кожного з нас, а ще тисячі втратили здоров’я.

Боротьба зі злом нікого не залишила байдужим у тому числі жителів нашої області, які докладають чимало зусиль, щоб змінити ситуацію в державі на краще.

Перед нами нині стоїть зовнішня і внутрішня загроза існуванню України. Також маємо спільно дбати про вихід з економічної кризи і розбудову держави для майбутніх поколінь. Тому, як ніколи, потрібне єднання та взаємодопомога.

В області проживають громадяни різних національностей. Між нами немає мовного чи національного протистояння. Усі бажаємо жити мирно і заможно.
Метою діяльності громадської організації «Івано-Франківськ «Майдан» є об’єднання громадян України для відстоювання своїх конституційних прав і свобод, побудови суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави українського народу.

Рада громадської організації «Івано-Франківськ «Майдан» звертається до усіх громадян області незалежно від національності та мови спілкування долучатися до активної діяльності для спільної реалізації зазначеної мети. Свої пропозиції просимо надсилати виконавчому комітету громадської організації «Івано-Франківськ «Майдан» на адресу: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 18.


Прийнято на засіданні Ради
громадської організації
«Івано-Франківськ «Майдан»
6 квітня 2014 року
 7 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/