У головному управлінні Пенсійного фонду України в області розглянули актуальні питання призначення пенсій


На організованій головним управлінням Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області семінарі-нараді розглянули діяльність органів Фонду щодо забезпечення достовірності документів і відомостей, які використовуються для призначення пенсій, в умовах розширення повноважень структурних підрозділів надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи.
У семінарі-нараді взяли участь не тільки керівники профільних підрозділів 17 територіальних управлінь, а й фахівці управління пенсійного забезпечення та відділу внутрішнього аудиту.

На семінарі-нараді особливо загострювалася увага на питаннях достовірності відомостей, внесених до реєстру застрахованих осіб.

У ході предметної розмови було розглянуто питання порядку взаємодії між відділами територіальних управлінь Фонду, що має забезпечити якісне проведення перевірок достовірності довідок та документів, поданих для призначення пенсій, достовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб, цільового використання коштів, призначених для виплати пенсій підприємствами зв’язку та банківськими установами.

Фахівці управління пенсійного забезпечення та відділу внутрішнього аудиту, які взяли участь в обговоренні цих актуальних питань, поділилися власними напрацюваннями у здійсненні таких перевірок.

На семінарі-нараді було напрацьовано заходи, спрямовані на вирішення проблем, які виникають на нині.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації4 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/