Сергій Адамович: Поглиблення й розширення стосунків із НАТО є для України запорукою її успішного наближення до Європейського Союзу


В рамках міжнародної конференції «Партнерство з НАТО: спільне вирішення нових проблем. Східноєвропейський і Кавказько-Каспійський виміри» експерти та молодь мали можливість обговорити партнерські ініціативи НАТО, їх еволюцію та перспективи розвитку у Східній Європі та Кавказько-Каспійському регіоні.
«Для України є дуже важливим розвиток конструктивного партнерства з НАТО. Сьогодні ми бачимо необхідність в активізації оборонно-технічного співробітництва , - зазначив радник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. - Між Україною та Альянсом повинен вестися активний політичний діалог, оскільки поглиблення й розширення стосунків із НАТО є для України запорукою збереження її територіальної цілісності та успішного наближення до Європейського Союзу.»

У питаннях вступу до НАТО Україну підтримали представники Грузії, зазначивши на конференції, що стурбовані кількістю російського війська на східних кордонах України і тими провокаціями, які відбуваються. За їхніми словами, це сценарій, подібний до того, який мав місце у Грузії в 2008 році, коли провокації призвели до військової ескалації. До врегулювання конфлікту мають бути задіяні всі дипломатичні засоби.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації4 Квітня 2014 p.
©http://briz.if.ua/