Ображений О.Левицьким художник розізлив "Хіміка", а новий голова ОДА заговорив словами Ісуса Христа


Питання дострокового звільнення з посади першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Левицького викликало справжню зарубу у сесійній залі облради.

Вже після поіменного голосування за внесення питання на розгляд сесії до депутатів та громадськості звернувся художник Андрій Єфіменко, якого свого часу образив О.Левицький, через що, власне, і виникло питання. Художник зауважив, що перший заступник голови облради перед ним вибачився, і закликав відмовитись від самосуду та екстремізму. «Час коктейлів Молотова минув», - зазначив він.

У свою чергу новопризначений голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Троценко, який також є депутатом облради, висловив свою думку з даного приводу словами Ісуса Христа: «Хто з нас відчуває, що у нього немає такого прогрішення, нехай перший кине у Левицького камінь».

Слід зазначити, що виступ художника Андрія Єфіменка розізлив Михайла Бойчука – одіозного активіста «Правого сектора», відомого в народі як «Хімік». Той зайшов до сесійної зали, вийшов на трибуну і вимагав встати того, хто «назвав «Правий сектор» екстремістами та сказав, що час коктейлів Молотова минув». На думку «Хіміка», такі заяви є наругою над пам’яттю загиблих на Майдані.

У свою чергу А.Єфіменко заявив, що не лише встане, а й стане поруч з «Хіміком». Тут же із зали залунало ще кілька обурених заяв про те, що «хлопці у «п’ятнашках» (так в народі називають камуфльований одяг – ред.) ходять і лякають людей». Свою позицію з даного приводу висловив і депутат Степан Пушик, який, споглядаючи конфлікт, заявив, що історія, схоже, нічому не вчить і, як і в минулі часи ми споглядаємо безліч партій, які чваряться замість того, щоб працювати на спільне благо.

Зрештою, страсті у сесійній залі втихомирились, депутати сформували тимчасову лічильну комісію і, відправивши її працювати, вдалися до розгляду інших питань порядку денного…7 Березня 2014 p.
©http://briz.if.ua/