Нововведення для платників єдиного податку у 2014 році


У цьому році свідоцтва платника єдиного податку не видаватимуться  новоствореним фізичним особам–підприємцям, а також тим, які будуть переходити із загальної на спрощену систему оподаткування.  Замість свідоцтва платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку, який діятиме до внесення змін до Реєстру.

Відповідні законодавчі зміни передбачені Законом України від 24.10.13 року №657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».

Разом з цим, свідоцтва платника єдиного податку, отримані підприємцями до 1 січня 2014 року, є діючими і у 2014 році та підтверджують перебування такого платника на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності до отримання ним витягу з Реєстру платників єдиного податку.

Загалом,  станом на 1 січня 2014 року на обліку в органах доходів і зборів області перебувають 32030 платників-спрощенців, кількість яких у порівнянні з минулим роком зросла на 538 платників. З них на 1-2 групі спрощеної системи оподаткування працюють майже 23 тисячі осіб.28 Лютого 2014 p.
©http://briz.if.ua/