Підготовлено відеоінструкцію щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи


Міністерством доходів і зборів України для зручності платників податків підготовлено відеоінструкцію щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи.

Вказана інструкція, а також відеоінструкція з питань декларування доходів громадян, розміщені у спеціальному розділі "Декларуй. Україну будуй" офіційного веб-порталу територіальних органів Міндоходів в Івано-Франківській області (http://if.minrd.gov.ua/).

Нагадуємо, з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Крім того, триває обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян. Взяти участь можуть усі зацікавлені сторони – незалежні експерти, громадські організації, бізнес-асоціації, громадяни з активною позицією.

Обговорення триває на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів, також свої пропозиції можна надсилати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.20 Лютого 2014 p.
©http://briz.if.ua/