14 лютого у ТК «БУКОВЕЛЬ» відбудеться фестиваль закоханих «Мелодія двох сердець»


14 лютого, в день святого Валентина, У ТК «Буковель» відбудеться фестиваль «Мелодія двох сердець». О 14 годині майданчик біля готелю «Шелтер» стане місцем зустрічі усіх, хто хоче долучитися до цього романтичного дійства. Музична програма в стилі романтік, любовна лірика у виконанні популярних івано-франківських артистів і, звичайно, карпатська природа об’єднають думки та серця людей у єдиному щирому та доброму ритмі сердець.

А 14 закоханих пар переконуватимуть гостей фестивалю «Мелодія для двох сердець», що кохання – це найдивовижніше та найзагадковіше почуття, дійсно народилося у їхніх серцях.

Пари інсценізуватимуть знайомство і свою першу зустріч, читатимуть любовну поезію, озвучуватимуть компліменти та зізнаватимуться один одному в коханні.

У програмі заходу:
- танцювальний флеш-моб,
- рекорд із наймасовіших поцілунків,
- батл найдовших поцілунків,
- створення найбільшого буковелівського живого серця,
- масовий запуск кульок-сердечок,
- написання найдовшого у світі зізнання в коханні,
- конкурс на кращого буковелівського купідона,
- майстер-клас із виготовлення валентинок.

Взяти участь у фестивалі зможуть і одинокі відпочиваючі. Організатори дійства мають надію, що участь у квесті «Легенда про Бука та Єль» допоможе їм знайти свою половинку.

Пари, які покорять серця гостей фестивалю «Мелодія для двох сердець», отримають сертифікат на проживання в ТК «Буковель», сертифікат на вечерю на двох в одному з ресторанів курорту та абонементи на катання.

ДОВІДКА
Легенда про Бука та Єль
Розповідь про Бука та Єль прийшла до сучасників із давніх карпатських легенд і привідкриває таємничу завісу походження назви гори Буковель.
Давно-давно, у ті часи, коли лісові мавки могли заговорити з людьми, допомагали їм у вирощуванні худоби та знаходжені потрібних лікарських рослин, коли люди з особливим трепетом ставились до кожної стеблинки та розуміли шелест дерев, спів гірської річки, коли тільки з дозволу Лісового Духа рубали дерево, зустрілись людський син Бук та дочка Лісового Духа Єль. Хлопець причарував мавку умінням гри на скрипці, знаннями таємниць лісових звірів. А ще її причаровували розповіді про уклад людського життя.
З часу їх зустрічі вони не розлучались: зустрічали разом ранкову зорю, пасли худобу, збирали пахучі трави, купались у росах та слухали спів птахів. Мавка ділилася з Буком знаннями недоступними людині. Про це доповіли її батькові Лісовому Духу сови. Новина розлютила його, бо хоч і жили лісові жителі у злагоді з людьми, та не спішили усі лісові таємниці їм відкривати.
Лісовий Дух заборонив дочці виходити на полонини, підходити до людських осель. Бук шукав Єль, але все було даремно, бо Блуд з наказу лісового господаря заводив його у непрохідні хащі або підводив до глибоких швидких потоків. Отож, піднявшись на найвищу гору Карпат, Говерлу, юнак вигукнув: «Я, Лісовий Душе, люблю твою доньку! Дозволь нам побратися!» Гори та ліс мовчали. Лише Вітер зашумів:«Ніколи-ніколи людська дитина не побереться з лісовою царівною. Однак, якщо вони разом знайдуть цвіт папорті у ту мить, коли вона зацвітає, то зможуть бути разом. Якщо ж спізняться, впадуть росою на землю».
Бук, людський син, та Єль, дочка лісу, довго шукали цвіт папороті, та знайшли його саме тоді, коли він вже згасав. Закохані впали росою на землю, а на світанку на горі, яку тепер називають Буковель, виросли два дерева, розлогий та міцний бук та струнка смерека.

Організатор фестивалю: Event-агентство: «Свято в Карпатах». Заявки на участь у фестивалі приймаються на: artbukovel@gmail.com Довідки за тел.: +38 098 1000 20011 Лютого 2014 p.
©http://briz.if.ua/