На Прикарпатті впорядковують мисливські угіддя


З 1 лютого користувачі мисливських угідь Івано-Франківської області розпочали проводити щорічний обов’язковий облік мисливських тварин.

Такий захід здійснюється з метою забезпечення раціонального та невиснажливого використання мисливського фонду області, встановлення об’єктивних лімітів добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни для сезону полювання 2014-2015рр. Під час обліку визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств, розраховуються норми відстрілу на наступний мисливський сезон.

Фахівці Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області здійснюють контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час проведення обліків мисливської фауни, а також проводять рейдові перевірки по контролю за охороною тваринного світу на територіях мисливського фонду області. Особлива увага приділяється відповідності фактичної чисельності оленя благородного, кабана дикого, козулі європейської, зайця-русака та інших мисливських тварин до первинних матеріалів обліків за минулий рік.10 Лютого 2014 p.
©http://briz.if.ua/