Про стан забезпечення технічними засобами реабілітації, призначених для дітей - інвалідів на Верховинщині


Начальник управління праці та соціального захисту населення Верховинської районної державної адміністрації Василь Кімейчук доповів про стан забезпечення технічними засобами реабілітації, призначених для дітей - інвалідів в рамках реалізації завдань Глави держави.

Новими соціальними ініціативами Президента України передбачено стовідсоткове забезпечення дітей з особливими потребами життєво-необхідними засобами реабілітації, зокрема протезами, ортопедичними виробами, засобами для спілкування та обміну інформацією.

Технічні та інші засоби реабілітації, призначені для безоплатного забезпечення дітей-інвалідів за рахунок коштів державного бюджету виготовляються, постачаються і ремонтуються підприємствами, які відповідають кваліфікаційним вимогам, установленим Мінсоцполітики.

Облік дітей-інвалідів, які мають право на безоплатне забезпечення засобами реабілітації, ведуть органи соціального захисту населення, формуючи при цьому Централізований банк даних, куди вносять інформацію про особисті дані дитини-інваліда.

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України вперше, за новим порядком, особи з обмеженими фізичними можливостями мали змогу отримати засоби реабілітації за індивідуальним замовленням, обравши необхідну модель та її виробника. Доставка засобів реабілітації здійснювалась сервісним центром безпосередньо до інваліда.31 Січня 2014 p.
©http://briz.if.ua/