За минулу добу в області зареєстровано 3 пожежі, 1 особа загинула


27 січня о 09:37 год. в с.Олієво-Королівка Городенківського району виникла пожежа в одному із житлових будинків. Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку, пошкоджено віконний отвір. На місці пожежі виявлено тіло загиблої 47-річної домовласниці. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку загиблої.

27 січня о 12:45 год. в с.Старуня Богородчанського району на одному із обійсть виникла пожежа літньої кухні. Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку, пошкоджено стіну будівлі та стелю. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку домовласниці.

27 січня о 18:55 год. в с.Креховичі Рожнятівського району на одному із приватних подвір’їв виникла пожежа господарської будівлі для зберігання дров. Внаслідок пожежі вогнем знищено 2 м. куб. дров. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку невстановленої  особи.

Загалом з початку поточного року на території області зареєстровано 132 пожежі, у вогні загинуло 11 осіб.  28 Січня 2014 p.
©http://briz.if.ua/