У з’єднаннях і військових частинах стартував новий навчальний рік


Перший день навчання розпочався урочистими мітингами, врученням зброї та закріплення військової техніки особовому складу, який став у стрій в період підготовки до навчального року. Також відбулися заняття із заходів безпеки, попередженню травмування особового складу у повсякденній діяльності та під час виконання заходів бойової підготовки.

Командири підбили підсумки минулого року, визначили завдання на новий навчальний рік.

Так, у 114 бригаді тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, акцентовано увагу на якісному несенні бойового чергування та виконанні комплексу завдань з охорони повітряного простору держави.

У 2014 навчальному році планується підняти бойовий вишкіл пілотів на новий якісний рівень - довести особистий наліт кожного льотчика до 50 годин на кінець 2014 року. Раніше про такі показники можна було лишень мріяти.

Військкомати області розпочали навчальний рік з практичних та показових занять і тренувань, проведення яких сприятиме належній організації повсякденної діяльності та підтриманню статутного порядку. Триватимуть вони до 23 січня 2014 року.

Знаковим є те, що з цього навчального періоду військові колективи будуть укомплектуватися лише військовослужбовцями служби за контрактом.

15 січня 2014 року начальник Івано-Франківського гарнізону полковник І.Павлюк спільно з керівником сектору оборонної роботи апарату облдержадміністрації В.Іваненком довели командирам військових частин та установ, керівникам ветеранських організацій план роботи з питань військово-патріотичного виховання молоді, проведення роз’яснювальної роботи та інформування громадян про умови прийому на військову службу за контрактом, участі у відзначенні державних і професійних свят, визначних дат в історії держави та Прикарпаття.20 Січня 2014 p.
©http://briz.if.ua/