Івано-Франківщина: працівники виробничих підрозділів установ виконання покарань області підбили підсумки роботи за 2013 рік


16 січня 2014 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області відбулася нарада персоналу виробничих підрозділів установ виконання покарань області. На нараді під керівництвом заступника начальника управління Юрія Тацаковича розглядалися питання діяльності виробничих підрозділів установ області за 2013 рік. З питаннями про проведену роботу виступали директора підприємств установ виконання покарань.

Начальник сектору виробничої діяльності та економіки управління Андрій Танасійчук у своєму виступі проаналізував стан виробничо-господарської діяльності установ виконання покарань за 2013 рік. Зокрема він зазначив: ”Впродовж минулого року на підприємствах установ виконання покарань області створено додатково 120 робочих місць для засуджених. Освоєно сімнадцять нових видів продукції, яка уже реалізується на ринку товарів.

У серпні 2013 року відкрито виставковий зал “Лавка майстра”, де представлено весь ассортимент товарів, виготовлених засудженими. На виконання щорічної регіональної “Програми залучення промислового потенціалу підприємств установ в економіку”, які затверджуються Івано-Франківською облдержадміністрацією в м. Івано-Франківську, облаштовано ряд прибудинкових територій кованими лавками, а в м. Калуші та Долинському районі встановлено понад 15 дитячих майданчиків, вироблених в установах”.

У ході наради говорили не лише про досягнення, але про проблеми, які потребують якнайшвидшого вирішення. Юрій Тацакович звернув увагу присутніх на основні недоліки, які були допущені у звітному періоді.

Говорив він і про модернізацію сфери виробничої діяльності установ виконання покарань та слідчого ізолятора: ”Модернізація підприємств, як одного із важливого напряму реформування пенітенціарної служби, визначеного Концепцією реформування ДКВС та Державною цільовою програмою реформування кримінально-виконавчої системи повинна бути спрямована на створення умов для набуття засудженими професії та залучення їх до праці, що в свою чергу дозволить засудженим покрити матеріальні та моральні збитки потерпілим від злочину. Для вирішення цього питання важливе значення має створення умов для залучення інвестицій та забезпечення їх стабільного розвитку. І тут важливе значення має добре налагоджена, тісна співпраця з органами місцевої влади та самоврядування”.

За підсумками наради дано оцінку діяльності служби і окреслено основні завдання для поліпшення її роботи надалі.

Оксана Лаврів, для БРІЗ



17 Січня 2014 p.
©http://briz.if.ua/