Половина звернень до податківців про ухилення від оподаткування


У минулому році до територіальних органів Міндоходів в Івано-Франківській області надійшло 245 письмових звернень громадян, що на 46 звернень менше, ніж за відповідний період 2012 року. Про це повідомила начальник відділу обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Оксана Долішня.

Із загальної кількості 239 звернень, або 98 відс., складають заяви (клопотання) та 6 звернень, або 2 відс. – скарги на недоліки в роботі працівників територіальних органів Міндоходів. За результатами розгляду факти, наведені у двох скаргах, знайшли своє підтвердження. Посадових осіб, в роботі яких виявлено недоліки, притягнуто до відповідальності.

Основна питома вага звернень – 54 відс. (132 звернення) складають заяви громадян про ухилення від сплати податків суб’єктами господарської діяльності та з питань контрольно- перевірочної роботи, 12 відс. (30 звернень) – з питань праці і зарплати, 7 відс. (15 звернень) – із земельних питань.

Крім того, керівництвом органів доходів і зборів області у минулому році проведено 383 особисті прийоми. У 364 випадках під час прийому заявникам надані відповідні роз'яснення, у 19 випадках порушені питання вирішено позитивно для заявників.14 Січня 2014 p.
©http://briz.if.ua/