Івано-франківський міський суд виніс вирок розповсюджувачу порнографії


Івано-Франківський міський суд виніс вирок у кримінальній справі 24-річного мешканця одного із приміських сіл обласного центру Прикарпаття, який впродовж тривало часу, через соціальну мережу, поширював інформацію порнографічного характеру.

Перед Івано-Франківським міським судом постав торговий агент одного із приватних підприємств міста. Під час з’ясування обставин справи, судом було встановлено, що чоловік протягом п’яти років у мережі інтернет, поширював інформацію, яка згідно висновку експертизи містить графічні та відео файли порнографічного характеру.

Судовим слідством було встановлено, що ще у 2008 році чоловік створив у соціальній мережі «В контакте» відкриту групу «Секс без правил», куди протягом 5 років завантажував інформаційні дані порнографічного характеру.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, та розповів про обставини вчинення злочину.

Враховуючи всі обставини кримінальної справи, а також той факт, що підсудний до кримінальної відповідальності раніше не притягувався, Івано-Франківський міський суд засудив прикарпатця за ч.2 статті 301 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання без ізоляції від суспільства. За скоєний злочин, чоловік повинен сплатити штраф у розмірі чотири тисячі п’ятсот гривень.

Івано-Франківський міський суд також звертається до усіх батьків із проханням активніше цікавитись тим, чим займаються їхні діти у всесвітній мережі інтернет та різних соціальних мережах, адже там майже повністю відсутня цензура.26 Грудня 2013 p.
©http://briz.if.ua/