Святий Миколай іде до сиріт


Вже зовсім скоро Святий Миколай завітає до кожнісінької дитинки і почне здійснювати маленькі дитячі мрії. Вже зовсім скоро ми допомагатимемо Святому Миколаю доставити подарунки тим, хто найбільше їх потребує... Щороку меценати Городенківського району  під керівництвом Людмили Доліновської проводять благодійну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Метою акції «Святий Миколай іде до сиріт» є приготування до дня святого Миколая подарунків дітям-сиротам, які проживають в Городенківському районі, а також забезпечення їх речами першої необхідності. Розпочинається дана благодійна ініціатива задовго до свята Миколая. Працівники служби у справах дітей спільно з підприємцями, духовенством  здійснюють злагоджену роботу по підготовці до акції, шукають жертводавців і партнерів, оптимальні методи забезпечення дітей подарунками, розповсюджують інформацію про акцію, її користь і доступність долучитись для кожного бажаючого. 
 Не винятком став і цей рік. 15 грудня 55 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування разом з опікунами взяли участь в богослужінні, а пізніше в ресторані «Прикарпаття» пройшов вечір, приурочений до Дня Святого Миколая, організований Людмилою Доліновською,  при підтримці служби у справах дітей та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Городенківської райдержадміністрації. За підтримки шеф – кухара ресторану Раїси Угрин діти разом з опікунами поообідали, також для них було організовано солодкий стіл. Юні аматори сцени підготували святкову урочисту програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій. Дітей із святом привітали представники влади, міської ради, духовенство Городенківського району.
Кожна дитина отримала свій подарунок від Городенківської районної державної адміністрації, священників, меценатів. Свято вдалося на славу.

Хочемо подякувати усім, хто став Святим Миколаєм для дітей-сиріт, а також і тим добродіям, які продовжують допомагати цим дітям протягом цілого року.16 Грудня 2013 p.
©http://briz.if.ua/