Успішний проект Милуванської громади


Милуванська громада на Тисмениччині та влада офіційно завершили проект «Майбутнє нації – здорова дитина», який став одним із трьох переможців другого Тисменицького районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і передбачав переобладнання приміщення колишньої роздягалки у шкільні вбиральні. Тож 3 грудня у навчальному закладі відбулося урочисте їх відкриття.

Церемонія проходила за участі запрошених гостей – радника голови Тисменицької  районної ради, яка готувала на конкурс цей проект, Галини Гільтайчук, спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації і колишньої випускниці школи  Надії Бойко, головного редактора  Тисменицької районної газети «Вперед», депутата  Тисменицької районної ради Володимира Заника,  сільського голови Марії Татарин, педагогічного та учнівського колективів, батьків,  місцевих активістів, які працювали над реалізацією проекту, серед них і голова батьківського комітету, тренер Тисменицької ДЮСШ Богдан Зінько, голови сільської громадської організації Андрія Кланіци, одного з організаторів робіт Василя Бубни. 

Директор школи Василь Зарицький у своєму виступі подякував за сприяння в реалізації проекту голові районної ради Володимиру Семеніву, завідувачеві відділу освіти районної державної адміністрації Світлані Шарабуряк та Галині Гільтайчук. Заслужені слова вдячності прозвучали й на адресу сільського голови Марії Татарин, якій направду вдалося зробити дуже багато для соціального розвитку села.

Роботи із переобладнання колишньої роздягалки під санвузол заслуговують відмінної оцінки: плитка на підлозі та стінах, акуратні кабінки, рукомийники. І на все це знадобилося небагато часу: капітальний ремонт розпочато у липні цього року. Тепер важливо, щоб школярі цінували те, що для їх комфортного перебування у школі зробили дорослі, та берегли це.

Кошторисна вартість проекту – 73,273 тисячі гривень, з яких 35,0 тис.грн – районний бюджет, 3,0 тис.грн – місцевий бюджет, 15,0 тис.грн – громадська організація та 20,273 тис.грн – відділ освіти райдержадміністрації.

Окрім того, у Милуванській школі, яка наступного року відзначатиме півстолітній ювілей, минулого року перекрито дах (завдяки виділеному шиферу від благодійної громадської фундації імені Короля Юрія), встановлено водостічні труби, а також зведено огорожу біля навчального закладу. А кількома роками раніше замінено систему опалення.

До речі, "Майбутнє нації - здорова дитина" - це не перший проект, який реалізовує громада с. Милування. Серед перемог у конкурсах з метою залучення коштів задля соціально-економічного розвитку села стала перемога у ІІ обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (реалізація проекту «Створення умов для забезпечення реалізації права школярів села Милування на здобуття якісної освіти (заміна вікон і дверей у школі)», вартість якого складає 103,8 тис.грн, а також – Всеукраїнського конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування (реалізація проекту «Відновлення мережі вуличного освітлення в селі Милування із впровадженням сучасних енергозберігаючих технологій», вартість якого складає 380,0 тис.грн.).

Отже, практика доводить, де є тісна співпраця влади і громади, там і результат.10 Грудня 2013 p.
©http://briz.if.ua/