Прикарпатські регіонали: припиніть будь-які політичні спекуляції навколо нашої політичної сили


Текст ЗАЯВИ депутатів Івано-Франківської обласної ради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Ми, депутати Івано-Франківської обласної ради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, зазначаємо, що мирні громадські акції на підтримку євроінтеграційного курсу держави, які сьогодні тривають в країні, є свідченням підтримки наших громадян загальноєвропейських ідеалів демократії та бажання подальшої реалізації євроінтеграційного поступу України.

Поруч з цим, не можемо не відмітити, що останні події, а це штурми адмінбудівель, в тому числі і будинку Івано-Франківської обласної державної адміністрації та сутички із правоохоронними органами, засвідчують, що цей процес з кожним днем набирає все більше політичного забарвлення і на сьогодні контролюється не громадськими активістами, а окремими політичними діячами. Саме під їх проводом мирні заклики мітингувальників із євроінтеграційної тематики плавно переходять в політичну площину.

Відбувається цілеспрямоване перетворення мирних акцій в стихійне протистояння, ціль яких одна – здобуття додаткових політичних дивідендів для окремих осіб на наступних виборах. На цьому фоні проводиться чітка кампанія щодо дискредитації Партії регіонів, зокрема, шляхом психологічного та морального тиску на членів нашої політичної сили.

Лунають безпідставні заяви щодо нібито масового виходу із лав нашої політичної сили місцевих депутатів та рядових членів партії. Не менш вражаючими є вислови місцевих представників окремих політичних сил, в яких вони прямо погрожують нашим однопартійцям фізичною розправою.

Такі методи не мають нічого спільного із принципами гуманізму та плюралізму, які є основою демократичного європейського суспільства.

У зв’язку із цим, ми, депутати Івано-Франківської обласної ради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ закликаємо наших політичних опонентів припинити ці маніпуляції, адже ми сьогодні єдині в нашому спільному прагненні збудувати процвітаюче писанкове Прикарпаття в демократичній європейській Україні.

Щоб припинити будь-які політичні спекуляції навколо нашої політичної сили, заявляємо, що ми, депутати Івано-Франківської обласної ради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, не змінюємо своїх політичних поглядів та партійної позиції. Ми були й залишаємося членами монолітної політичної сили - ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, яка сьогодні налічує на Івано-Франківщині більше 20 тис. чоловік. Ми продовжуватимемо й надалі виконувати Програму партії та втілювати в життя програму «Збудуємо писанкове Прикарпаття», адже метою цих програмних документів є зміцнення Української незалежної держави, розвиток її економіки, покращення життя українського народу, курс на євроінтеграцію.

Ми також висловлюємо свою повну підтримку дій Президента України Віктора Януковича в його прагненнях відстояти національні інтереси України та забезпечити гідне майбутнє для кожного із нас.

Голова фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ в Івано-Франківській обласній раді
Ігор Лукань4 Грудня 2013 p.
©http://briz.if.ua/