Вивчення професійної діяльності педагогічного працівника на Тисмениччині


Сучасна школа являє собою складний механізм, який об’єднує багато напрямків діяльності: навчальний та виховний процеси, експериментальну та інноваційну роботу, методичне та психологічне забезпечення.

Чим вищий науково-теоретичний, професійний і загальнокультурний рівень педагога, тим результативнішим стає навчально-виховний процес у школі. Виходячи з цього, особливого значення набуває послідовна та систематична робота керівників навчальних закладів з учителями.

Нещодавно на базі Радчанської школи Тисменицького району  відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх установ Тисменицького району з питання «Вивчення професійної діяльності педагогічного працівника».

Наталія Попадинець, завідувач районного методичного кабінету, відкриваючи роботу семінару, зазначила, що найважливішим і найвідповідальнішим етапом підготовки педагогічного працівника до атестації є вивчення його професійної діяльності керівниками навчальних закладів. Саме вони мають підтримувати прагнення педагогів до їх професійного зростання, допомагати кожному з них реалізувати свої теоретичні знання на практиці, упроваджувати інноваційні технології у навчально-виховний процес, розкривати фахові здібності педагога.

У роботі семінару-практикумі взяла участь і виступила Марія Гречанюк, яка презентувала присутнім систему діяльності навчального закладу.

Франя Мединська, голова Тисменицького районного комітету профспілки працівників освіти, у своєму виступі акцентувала увагу на створенні сприятливих психолого-педагогічних умов для підвищення професійної діяльності учителя.

Заступник директора Радчанської школи Віра Вацеба детально ознайомила своїх колег із алгоритмом роботи керівника навчального закладу в міжатестаційний період та системою вивчення професійної діяльності педагога, презентувала учнівські та вчительські творчі роботи, які були розміщені на шкільній виставці.

Високим професіоналізмом захопили учасників семінару показові уроки математики (2-Б клас, учитель Бабінчук М.Р.), музичного мистецтва (5-А клас, учитель Василюк П.О.), англійської мови (5-Б клас, учитель Іванишин О.П.), світової літератури (8-А клас, учитель Романишин Л.М.), фізичної культури   (6-А клас, учитель Селепій Т.Б.), алгебри (7 клас, учитель Лутчин О.І.), української літератури (9-Б клас, учитель Швидкова Н.В.) та історії (10-Б клас, учитель Поглат Г.В.).

На «круглому столі» учасники семінару проаналізували відвідані уроки та виробили методичні рекомендації щодо вивчення професійної діяльності педагогічного працівника.



3 Грудня 2013 p.
©http://briz.if.ua/