Отримати паспорт в Івано-Франківську стало простіше


Про це на прес-конференції сказав керуючий справами івано-франківського МВК Андрій Лис.

В прес-конференції взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Андрій Лис, керівник Центру надання адміністративних послуг Надія Прокопів-Старчевська, заступник начальника УДМС в області Орест Рудницький та начальник Івано-Франківського міського відділу УДМС в області Наталія Ільчишин.

Журналістів ознайомили з практичними результатами надання міграційною службою адміністративних послуг громадянам через Центр надання адміністративних послуг.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Андрій Лис повідомив, що за неповних три місяці участі Івано-Франківського міського відділу УДМС в області в діяльності ЦНАП від мешканців обласного центру було прийнято понад 160 пакетів документів і надано їм послуги з «Реєстрації місця проживання/перебування» та «Зняття з реєстрації місця проживання». Крім того, адміністратори Центру надання адміністративних послуг надали громадянам більше 650 консультацій з тих чи інших питань міграційного законодавства.

Наявність необхідної інфраструктури для приймання документів, а також налагодження плідної співпраці між Івано-Франківським міськвиконкомом та Управлінням Державної міграційної служби в Івано-Франківській області створили умови для розширення переліку послуг, які міграційна служба може надавати людям через Центр надання адміністративних послуг.

Заступник начальника УДМС в області Орест Рудницький повідомив, що вже з 1 грудня 2013 року у Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська громадяни матимуть можливість безкоштовно отримати адресні довідки про реєстрацію місця проживання чи зняття з реєстраційного обліку осіб. Як відомо, дотепер такого роду послуги надавалися виключно у відділі адресно-довідкової роботи УДМС в області. Ще одне нововведення, що запрацює з 1 грудня, - оформлення і вручення через Центр надання адміністративних послуг паспортів громадянина України молодим людям, які документуються паспортом вперше, тобто які досягли 16-річного віку.

Учасники прес-конференції констатували, що участь міського відділу міграційної служби в діяльності Центр надання адміністративних послуг громадянам отримує позитивні відгуки людей.

У ході прес-конференції представники регіональних ЗМІ отримали вичерпні відповіді на запитання, що стосувалися аспектів надання адміністративних послуг міграційною службою.28 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/