Проводиться досудове слідство за фактом крадіжки iPhone 4S


Нещодавно в чергову частину Надвірнянського райвідділу міліції звернулась мешканка району, повідомивши про те, що в її неповнолітньої дочки в приміщенні школи невідома особа викрала мобільний телефон «iPhone 4S».

Розкриття крадіжки було доручено начальникові СКМСД районного відділу міліції капітану міліції Михайлові Дирді. За «гарячими слідами» правоохоронець затримав крадія, ним виявився раніше судимий за аналогічний злочин неповнолітній хлопчина.

Правопорушника було доставлено в Надвірнянський РВ, у скоєному він зізнався, а викрадений телефон iPhone 4S повернув.

Як повідомила начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Івано-Франківській області майор міліції Алла Лемчак, відносно неповнолітнього крадія відкрито кримінальне провадження, передбачене ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Наразі слідчий РВ проводить досудове розслідування, встановлюється причетність підлітка до вчинення ряду інших крадіжок.

«Рекомендуємо не купувати дітям дорогі мобільні телефони такі, як iPhone 4S, тому що дорога, а не дешева річ в першу чергу приваблює осіб, які можуть завдати вашій дитині психологічну або фізичну травму вчинивши крадіжку», - наголосив начальник Надвірнянського РВ Роман Чекмарьов.21 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/