Івано-Франківщина: з працівниками відділів комунально-побутового забезпечення установ виконання покарань області проведено навчально-методичні збори


20 листопада 2013 року на базі Коломийської виправної колонії (№41) відбулися навчально-методичні збори персоналу ресурсного та інженерного забезпечення установ виконання покарань області. На нараді під керівництвом заступника начальника управління Юрія Тацаковича розглядалися питання діяльності служб комунально-побутового забезпечення установ області за десять місяців роботи 2013 року. З питаннями про проведену роботу виступали заступники начальників установ виконання покарань та слідчого ізолятора з інтендантського та комунально-побутового забезпечення.

У ході наради Юрій Тацакович проаналізував стан роботи із заготівлі картоплі та овочів урожаю 2013 року, готовність установ до зимового періоду, а також проблемні питання, які стосуються надходження та використання коштів спеціального фонду.
Також в ході навчально-методичних зборів проведено практичні заняття “Організація торгівельного обслуговування, енергозабезпечення та робота інженерних мереж та споруд”, які супроводжувалися показами слайдів.

По закінченню заняття в учасників зборів прийняли заліки щодо знання нормативно-правових документів, які регламентують роботу комунально-побутового забезпечення УВП.

Після наради делегація відвідала усі об’єкти ресурсного забезпечення Коломийської виправної колонії.

Вони побували в крамниці установи, де засуджені мають можливість придбати товари першої необхідності, у кімнатах побачень, складських приміщеннях, де зберігаються продукти харчування, ознайомилися з роботою лазне-прального відділення. У відділі харчоблоку виправної колонії учасники навчально-методичних зборів взяли участь у контрольному приготуванні їжі, про що складено відповідний акт.

Оксана Лаврів, для БРІЗ21 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/